Знайдіть кутовий коефіцієнт дотичної до графіка функції f(x)=0,5x²-3 у точці x₀=2


Ответы на вопрос

Отвечает Сентябова Анна.

f(x)=0,5x^2-3\ \ \ x_0=2\\\\f'(x)=2*0,5*x=x\\\\f'(x_0)=2=k