Знайдіть площу трикутника одна зі сторін якого дорівнює 8 см а висота проведена до цієї сторони 5 см


Ответы на вопрос

Отвечает Иманова Бекзада.

Відповідь

20 см²

Пояснення

S=1/2 * a * h = 1/2 * 8 * 5 = 20 см²