Знайти кути чотирикутника якщо вони пропорційні числам 2, 4, 6 і 8


Ответы на вопрос

Отвечает Смагулов Медя.

Ответ:

36; 72; 108; 144

Объяснение:

Сума кутів чотирикутника дорівнює 360 градусів

2х+4х+6х+8х=360

20х=360

х=28

2*18=36 градусів

4*18=72 градусів

6*18=108 градусів

8*18=144 градусів