2. Гіпотенуза прямокутного трикутника дорівнює 15 см, а один із катетів - 12 см. Знайдіть площу

трикутника А) 90 см2Б) 128 см2В) 36 см2Г) 54 см2​

Ответы на вопрос

Отвечает Руткевич Анжела.

Ответ:

Г

Объяснение:

площа прямокутного трикутника дорівнює половині добутку а·в, де а і в - довжини катетів  

За теоремою Піфагора другий катет =\sqrt{15^2-12^2}=\sqrt{225-144}=\sqrt{81}=9

S=½12•9=54