Площа прямокутника якщо його периметр дорівнює 30 см а одна зі сторін 9 см​


Ответы на вопрос

Отвечает Дашевский Максим.

Р=(а+b)×2

P=30см

a=9см

b-?

S-?

30=(9+b)×2

30=18+2b

2b=30-18

2b=12

b=12:2=6(cм)площадь прямокутника

S=a×b

S=9×6=54(кв.см)площадь прямокутника

Видповидь: 54 кв.см