Основа рівнобедреного трикутника дорівнює 16 см, а бічна сторона - 17 см. знайдіть площу трикутника.


Ответы на вопрос

Отвечает Калабська Оксана.

Відповідь120 см 2

Пояснення:

Нехай ми проведемо висоту ,яка є і медіаною .ТОДІ основа ділиться на 2 рівні частини. І утворюється 2 прямокутних трикутника. Нехай висота -h (a),гіпотенуза -c =17 cm,катер -b = cm.

H2=c2-a2 =17^2-8^2=289-64=225

H=15cm

Sрівннобедреного трикутника =1/2bh.

S=(16×15)÷2=120cm2