Більша бічна сторона прямокутної трапеції дорівнює 13см, а більша основа - 26см. Знайти площу

трапеції, якщо її висота дорівнює 5см.

Ответы на вопрос

Отвечает Лашук Дарья.

Ответ:

S=125 см²

Объяснение:

Маємо прямокутню трапецію АВСД  Сторона АВ це висота =5 см , АД=26 смСД=13 см треба знай ти площу трапеції..Проведемо з кута С допоміжну висоту СК =5 см З трикутника СКД знайдемо КД КД²=СД²-СК²=√144=12 см.Знайдемо другу основу ВС    ВС=26-12=24 см. Маючи основи і восоту , знайдемо площу : S=26+24/2*5=25*5=125см²