Відстань від точки М до сторін квадрата дорівнює 13 см. Знайдіть відстань від точки М до площини

квадрата, якщо сторона квадрата дорівнює 10 см. *​

Ответы на вопрос

Отвечает Аулова Зоя.

Нехай АВСD - даний квадрат, О -центр квадрата

АМ=13

АВ=10 см

 

точка М рівновіддалена від сторін квадрата, а тому вона проектується в центр вписаного в квадрат кола

 

радіус висаного кола дорівнює r=AB/2=10/2=5 см

 

відстань від точки М до площини квадрата (довжина перпендикуляра) дорівнює по теоремі Піфагора

корінь(13^2-5^2)=12 см

Нажми, чтобы рассказать другим, насколько ответ полезен

3,0

29

Объяснение: