квадрат і прямокутник мають рівні площі. периметр квадрата дорівнює 36 см, а одно з сторін

прямокутника-27 см. знайти другу сторону прямокутника

Ответы на вопрос

Отвечает Бородина Рита.

Ответ:

3 см

Объяснение:

36:4=9(см)- сторона квадрата

9×9=81(см^2)- площа квадрата

81:27=3(см)- сторона прямокутника