СРОЧНОО!!!! у мене є 20 хв!!!!!!!!!ДАЮ 50 БАЛІВ!!!!! Рівнянням, з якого виразили х через у і

одержали х=1,5-3,5у, є 2х-7у=3 -2х+7у=3 2х+7у=-3 2х+7у=3 Інше:

Ответы на вопрос

Отвечает Белогурова Наталья.

Ответ:

2х-7у=3

Пошаговое объяснение:

2х=3-7у   х=3-7у/2=1,5-3,5у