Основа рівнобедриного трикутника дорівнює 30 см. Знайдіть площу трикутника, якщо відношення бічної

сторони до висоти проведеної до основи, дорівнює 17:8

Ответы на вопрос

Отвечает Агафонова Анна.

Ответ:

120 см²

Объяснение:

Дано:

ΔАВС

АВ=ВС

АС=30см

ВД- высота

АВ:ВД=17:8

Найти SΔ-?

РЕшение:

1. SΔ=1/2*ВД*АС

2. ВД - высота и медиана. Т.О. АД=ДС=1/2АС=15 см

3. ΔАВД - прямоугольный.

АВ²=ВД²+АД²

Пусть ВД=х, тогда АВ=17х/8, подставляем в уравнение выше, решаем.

х=8 (ВД=8 см).

4. SΔ=1/2*8*30=120 см²