Основи рівнобічної трапеції дорівнюють 11 см і 25 см, а бічна сторона — 25 см. Знайдіть площу

трапеції.

Ответы на вопрос

Отвечает Гудко Виктория.

Ответ:

Объяснение: 25-11=14

14:2=7

Провидем высоту Вк

Расмотрим треугольник АВК

Ав=25 АК=7

За теоремой пифагора

25(в квад)-7(в квад)=625-49=576=24см(ВК)

S=висота*основа=24*25=600 см кв