Срочно!! Визнач невідому координату, якщо вектори a→(−3;9) і b→(b;1) перпендикулярні. Відповідь:

b=

Ответы на вопрос

Отвечает Любимцев Никита.

Відповідь:

b = 3

Пояснення:

Для перпендикулярних векторів скалярний добуток дорівнює 0.

a*b = 0

a * b = -3* * b + 9 * 1 = -3b + 9

-3b + 9 = 0

-b + 3 = 0

b = 3