Складіть рівняння прямої яка проходить через точки С(6;1) і Д(-18;-7)


Ответы на вопрос

Отвечает Алиева Ангелина.

Ответ:

у=1/3х-1

Объяснение:

оскільки дані точки мають різні абсциси ,то пряма СD є вертикальною ,Тоді можна скористатися рівнянням прямої у вигляді : у=kx+b.

підставивши координати точок С і D у рівняння отримаємо:

6k+p=1

-18+p=-7

k=1/3

p=-1

звідси рівняння прямої: у=1/3х-1

Отвечает Sladkova Milana.

Відповідь : y=\frac{1}{3}x-1

Пояснення:

рівняння прямої через дві точки:

\frac{x-x1}{x2-x1}=\frac{y-y1}{y2-y1}  ;\\\\\frac{x-6}{-18-6}=\frac{y-1}{-7-1}  ;

-8(х-6)= -24(у-1);    / : -8

х-6=3у-3;

3у=x-6+3;

y=\frac{1}{3}x-1