Розв'язати трикутник за 2сторонами та кутом між ними в=18см,С=22см,l=76градусів


Ответы на вопрос

Отвечает Крюков Денис.

Відповідь:

≈24.8 cм

Пояснення:

За теоремою косинусів

а²=с²+b²-2dc*cosI= 18²+22²-2*18*22cos76°=324+484-792*0.2419=808-192=616. a=√616=24.82