Одна зі сторін трикутника дорівнює 8 см. Знайдіть висоту трикутника, проведену до неї, якщо площа

трикутника дорівнює 12 см2СРОЧНО!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Агадуллина Евгения.

Ответ:

Объяснение:

S=1/2ah

2S=ah

h=2S/a=2*12:8=3 см