Катет прямокутного трикутника дорівнює 7 см, а гіпотенуза дорівнює 25 см. Знайди площу трикутника.

Очень срочно помогите

Ответы на вопрос

Отвечает Шабанов Даниил.

Відповідь:

S = 84 см2

Пояснення:

Площа прямокутного трикутника - це половина добутку його катетів:

S=\frac{1}{2} ab

За теоремою Піфагора знайдемо невідомий нам катет:

a=\sqrt{c^{2}-b^{2}  } =\sqrt{25^{2}-7^{2}  } =\sqrt{625-49} =\sqrt{576} =24

Знайдемо площу трикутника:

S=\frac{1}{2} ab=\frac{1}{2} *7*24=84