У трапеції ABCD менша основа BC дорівнює 4 см. Знайти більшу основу AD, якщо середня лінія трапеції

EP - 5 см. Даю 50 балів

Ответы на вопрос

Отвечает Вишневская Лера.

Ответ:

6см

Объяснение:

ВС=4 за умовою задачі , тодіАД буде х , ВС+АД/2= ЕР  4+х/2=5 4+х=10  х=10-4=6 (см) Більша основа = 6 см