коло радіусом 15 см розділено двома точками на дві дуги. Знайдіть довжину кожної з дуг якщо довжина

однієї з них у 9 разів більша за довжину другої​

Ответы на вопрос

Отвечает Алексеева Элла.

Ответ:

нехай градусна міра першої дуги дорівнює х, то другої-9х

х+9х=360

10х=360

х=36°-градусна міра першої дуги

36*9=324°

L₁=п*15*36/180=3п

L₂=3п*9=27п

Объяснение: