Боковые стороны прямо- угольной трапеции равны5 см и 13 см, а меньшее ос-нование-7смНайдите

среднюю линию трапеции.​

Ответы на вопрос

Отвечает Бойко Ксения.

Ответ:

13 см

Объяснение:

Маємо прямокутню трап АВСД ВС=7 см  АВ=5 см  з вершини С опускаємо перпендикуляр до основи АД , позначимо точкою К  СК=АВ=5 см

 з трикутника СКД знайдемо відрізок КД  КД²=СД²-СК²=169-25=144 √144=12 , тепер знайдемо основу АД=7+12=19 см. Маємо основи , знайдемо середню лінію трапеції:  7+12/2=13 см.Відповідь 13 см.