периметр рівнобедроного трикутника 140 см, а його бічна сторона відносиця до основи як 5:4.

Знайдіть основу цього трикутника​

Ответы на вопрос

Отвечает Федина Арина.

Ответ:

Объяснение:

Введемо коефіцієнт пропорційності x

5x + 4x + x = 140

10x =140

x =14

Та сторона що була 5 дорівнює 5*14= 70

та що дорівнює 4 дорівнює 4*14 = 56

та що дорівнює x = 14