Сторони трикутника можуть бути пропорційні до чисел.... 2, 3, 5 2, 3, 4 1, 2, 3 2, 3, 6


Ответы на вопрос

Отвечает Журавель Вероника.

Ответ:

2, 3, 4

1, 2, 3

Объяснение:

Перевіримо кожне набір чисел:

2, 3, 5:

Чи можуть сторони трикутника мати такі довжини?

Перший набір (2): 2, 3, 5. Ні, так як сума двох менших сторін (2 + 3 = 5) менша за третю сторону (5), тому це не утворює трикутник. Такий трикутник неможливий.

2, 3, 4:

Чи можуть сторони трикутника мати такі довжини?

Другий набір (2): 2, 3, 4. Так, так як сума двох менших сторін (2 + 3 = 5) більша за третю сторону (4), тому цей набір може утворювати трикутник.

1, 2, 3:

Чи можуть сторони трикутника мати такі довжини?

Третій набір (3): 1, 2, 3. Так, так як сума двох менших сторін (1 + 2 = 3) більша за третю сторону (3), тому цей набір може утворювати трикутник.

2, 3, 6:

Чи можуть сторони трикутника мати такі довжини?

Четвертий набір (2): 2, 3, 6. Ні, так як сума двох менших сторін (2 + 3 = 5) менша за третю сторону (6), тому це не утворює трикутник. Такий трикутник неможливий.

Отже, набори чисел, при яких сторони трикутника можуть бути пропорційні, це:

2, 3, 4

1, 2, 3