Дві сторони трикутника утворюють кут 60°, а їх довжини 16см і 6см. Знайти третю сторону.


Ответы на вопрос

Отвечает Андреева Лера.

Відповідь: 14см

Пояснення:

Дано: Δ, а=16см, b=6см, α=60°.

Знайти: с-?

За теоремою косинусів с²=а²+b-2a*b*cosα.

c=\sqrt{16^2+6^2-2*16*6 cos60}=\sqrt{256+36-96} =\sqrt{196}=14 (см)