Тіло рухається прямолінійно зі швидкістю v(t)=t+2 .який шлях пройде тіло за 6 секунд


Ответы на вопрос

Отвечает Вадзишвили Леона.

Ответ:

Объяснение:

S(t) = ∫V(t) = 1/2 * t^2 + 2t

S(6) = 1/2 * 36 + 12 = 30 м