Через точку O правильного шестикутника ABCDEF проведено перпендикуляр OK до площини ABC. Знайдіть

OK якщо AF=24 см, AK=26 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Мамонова Карина.

Ответ:

10cm

Объяснение:

У шестикутнику проведемо діагоналі: AD, BE  та CF. Ці діагоналі перетинаються у точці О.

маємо 6 рівносторонніх трикутників, отже АO=АF=24 см

За т. ПіфагорOK^2=AK^2-AO^2

OK=\sqrt{26^2-24^2}= \sqrt{676-576} =\sqrt{100}=10