Сторони основи прямокутного паралелепіпеда дорівнюють 3см і 4 см. Діагональ більшої бічної грані

нахилена до площини основи під кутом 450. Обчисліть площу повної поверхні паралелепіпеда.

Ответы на вопрос

Отвечает Балакина Пелагея.

Ответ:

80 см²

Объяснение:

див. мал.

основа = 3*4 см

AE = 3 см; AD = 4 см

висота AB = 4см

AB = AD = 4 см (ΔABD - рівнобедренний /за двома рівними кутами 45°/)

площа = 2*(4*4) + 4*(3*4) = 2*16 + 4*12 = 32 + 48 = 80 см²