Гострий кут прямокутного трикутника дорівнює 45°. Обчислити периметр трикутника, якщо сума

гіпотенузи і висоти, проведеної донеї дорівнює 15см.​

Ответы на вопрос

Отвечает Захарченко Марія.

Ответ:

Объяснение:

Якщо гострий кут прямокутного трикутника дорівнює 45°,то трикутник рівнобедренний. Тому висота ,проведена до гіпотенузи є також його медіаною.

СН=1/2АВ

АВ=х

х+0,5х=15

х=15:1,5

х=10 см

АВ²=2СВ²

100=2*СВ²

СВ=√100:2=√50=5√2 см

Р=AB+2*CB=10+2*5√2=10*(1+√2) см