45БАЛОВ!!!!! У правильний чотирикутник вписано коло радіусом 9см. Знайти периметр чотирикутника


Ответы на вопрос

Отвечает Куокканен Алёна.

Ответ:

72 см

Объяснение:

Правильний чотирикутник це квадрат.Його сторона дорівнює двом радіусам:

a=2r=2*9=18  см

P=4*18=72 см

Отвечает Закотнова Анна.

Ответ:

P = 72см

Объяснение:

правильний чотирикутник - квадрат, сторона квадрата дорівнює диаметру вписаного кола

а = 2R

а = 2*9

а = 18 см

Периметр квадрата дорівнює сумі 4-х довжин його сторін або добутку довжини будь-якої його сторони на чотири

P = 4a

P = 4*18

P = 72см