ПОМОГИТЕ, ПОЖАЛУЙСТА! На різних сторонах від прямої дано точки A і B на відстанях 7,7 см та 2,7 см

відповідно. Визнач відстань від серединної точки C відрізка AB до прямої. Відповідь: відстань від точки C до прямої дорівнює

Ответы на вопрос

Отвечает Курбатова Виктория.

Ответ:

2,5 см

Объяснение:

(7,7+2,7):2=5,2 (см) довжина половини відрізка АВ

5,2-2,7=2,5 (см) відстань від точки С до прямої