СРОЧНО ПОЖАЙЛУСТА!!!!!!!У рівнобедреному трикутнику ABC величина кута вершини ∠ B = 82°. Визнач кут

між основою AC та висотою AM, проведеною до бічної сторони.

Ответы на вопрос

Отвечает Цыганова Алина.

Дано: ΔАВС, АВ=ВС, ∠В=82°, АМ - висота. Знайти ∠САМ.

∠С=∠А=(180-82):2=49°

ΔСАМ - прямокутний, ∠АМС=90°, ∠С=49°, тоді ∠САМ=90-49=41°.

Відповідь: 41°