Одна зі сторін прямокутника дорівнює 5 см а дпуга сторона на 1 см менша за діагональ прямокутника,

знайти діагональ прямокутника

Ответы на вопрос

Отвечает Sladkova Milana.

Ответ:

13 см.

Объяснение:

Теорема Пифагора: 5^2 + (x - 1)^2 = x^2

25 + x^2 - 2x + 1 = x^2

2x = 26

x = 13