Площа прямокутника дорівнює 4 2/5м2с а його довжина 3 1/5м2. Тоді периметр даного прямокутна

дорівнює: А 9 3/20м Б 7 3/5 м В 4 23/40 м Г 11 8/25 м

Ответы на вопрос

Отвечает Никитина Алисонька.

Ответ:

9ціл3/20

Объяснение:

Формула знаходження площі прямокутника.

S=а*b, де а- довжина; b- ширина.

Знайдемо ширину.

b=S/a

b=4ціл2/5:3ціл1/5=22/5:16/5=22/5*5/16=11/8

=1ціл3/8 ширина прямокутника.

Формула знаходження периметру прямокутника

Р=2а+2б=2*16/5+2*11/8=32/5+22/8=(32*8+22*5)/40=(256+110)/40=366/40=9ціл6/40=9ціл3/20

Відповідь: 9ціл3/20.м

Або вирішення з десятичними дробами.

Із формули знаходження площі знайдемо ширину.

b=S/a

b=4,4:3,2=1,375 м ширина прямокутника.

Р=2а+2b

P=2*3,2+2*1,375=6,4+2,75=9,15 м периметр прямокутника

9,15=9ціл15/100(скорочується на 3)=9ціл3/20.