Точка С лежить між точками А і В. Знайдіть: АВ, якщо AC = 8 см; CB = 18 см;ВС, якщо AB = 18 см;

AC = 6 см.​

Ответы на вопрос

Отвечает Романова Софья.

Ответ:

AB = 8 + 18 = 26

BC = 18 - 6 = 12