визначте скільки води вмистить пожежне ведро висота якого 350мм а діамр 200мм (пожежне ведро у види

конуса)

Ответы на вопрос

Отвечает Гудина Полина.

Відповідь:3,663 літри

Пояснення:

Дано: h=350мм,D=200мм

Знайти :V

фактично треба знайти об'єм конуса.

V=1/3 π R²h

R=1/2 D=200^2=100(мм)- радіус відра

V=1/3π (100)²*350=1/3π3500000=3,14*3500000:3=3663333,(3)(мм³)

3663333,(3):1000000=3,663 л