1. одна сторона трикутника дорівнює 24см, друга сторона на 18 см більша за першу, а третя у 2 рази

менша від другої, знайдіть периметр трикутника. 2. прямокутник, сусідні сторони якого дорівнюють 42 см і 14 см та квадрат мають рівні периметри. знайдіть сторону квадратапомогите, пожалуйста:33

Ответы на вопрос

Отвечает Мұхаметрахимова Маржан.

1.

24+(24+18)+(24+18):2 = 24+42+42:2 = 24+42+21 = 87 см

2.

2*(42+14) = 2*56 = 112 см - пер. прямоугольника

112:4 = 28 см - сторона квадрата