Катити прямокутного трикутника = 1 см і 2 см. Знайти гіпотенузу


Ответы на вопрос

Отвечает Канымжанова Анеля.

Ответ:

\sqrt{5}

Объяснение:

По теоремі Піфогора знайдемо гіпотенузи

\sqrt{2^{2} + 1^{2}  } = \sqrt{4+1} = \sqrt{5}