Знайдiть висоту рiвнобiчного трикутника, основа якого дорiвнюе 24 см, а бiчна сторона—13 см​


Ответы на вопрос

Отвечает Слесарев Кирилл.

Ответ:

Висота ділить основу на дві частини 24/2=12см.Розглянемо один із двох менших трикутників.Дано катет 12 см і гіпотенузу 13 см.За теоремою Піфагора знайдемо другий катет(висоту).

13*2=12*2+х*2

169=144+х*2

х*2=25

х=5см