У прямокутному трикутнику АВС з вершини В проведено відрізок так, що СЕ = 5 см , кут ВЕС= 60

градусів. Обчисліть АЕ, якщо кут ВАС= 30 градусів

Ответы на вопрос

Отвечает Уляшова Машенька.

Ответ:

угол а 30 угол б 60 угол с50

Объяснение:

угол с=60+30=80.180-80=/2=50