паралелограммгың екі 3:4 ке катыс кабыргасының катынасына тең ал оның периметрі -28 кабыргаларын

тап​

Ответы на вопрос

Отвечает Малая Ирина.

Ответ:

қабырғалары 3:4=3x+4x

P=28

3x+4x=28

7x=28

x=28:7

x=4

3x=3*4=12cm

4x=4*4=16cm