Площа паралелограма 200 см. Знайти периметр паралелограма, якщо його менша сторона 6 см, а висота,

опущена на більшу сторону- 10 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Нысанбай Нурайым.
S = h*a = 200 => а = 200/10 = 20 (см) — большая сторона

Р = 2*(20+6) = 52