Площа рівностороннього трикутника дорівнює 16√3 см. Згайдіть його перимнтр


Ответы на вопрос

Отвечает Карапетян Артем.

Відповідь:

периметр -24см

Пояснення:

площа тр-ка S=1/2 ah , де a-сторона  h- висота

У рівносторонньому трикутнику кути по 60°. За теоремою Піфагора знайдемо висоту через сторону

h=\sqrt{a^2-(\frac{a}{2})^2 }=\sqrt{\frac{3a^2}{4} } =\frac{a}{2}\sqrt{3}

S=1/2 ah=1/2a*a√3/2;

16√3=a²√3/4;  

a²= (16√3*4)/√3;

а²=64;

a=8(cм).

Р=3а=3*8=24(см)