Приметр паралелограма дорівнює 48 см , а одна з його сторін в 3 рази більше від іншої. Знайдіть

сторони паралелограма .​

Ответы на вопрос

Отвечает Анисимов Руслан.

одна сторона х, вторая, смежная с нею,  3х, полупериметр х+3х=48/2

4х=24

х=6

одна сторона 6 см, тогда другая 3*6=18/см/