Периметр прямокутника дорівнює 36 см. Знайди його сторони, якщо одна з них на 6 см менша за іншу


Ответы на вопрос

Отвечает Михайлова Яна.

Объяснение:

нехай одна сторона х, друга (х+6)

2(х+х+6)=36

4х+12=36

4х=36-12

х=24:4

х=6-перша сторона

6+6=12-друга сторона