3. Основи трапеції дорівнюють 15 см і 19 см , а висота 12 см. Знайдіть ї площу.


Ответы на вопрос

Отвечает Мажухина Кристина.

Ответ:

204 см²

Объяснение:

площу трапеції знайдемо за формулою S = \frac{a+ b}{2}· h, де a і b - основи трапеції, а h - висота трапеції

S = \frac{15 + 19}{2} · 12 = 204 см²