Кут СOD = 100• Mіж сторонами кута проходить промінь ОА. Знайдіть градусні міри кутів СOA і AOD,

якщо: 1) кутCOA на 12° менший від АОD;2) кутCOA : кутAOD = 2 : 3​

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

1) COA = 44°, AOD = 56°; 2) COA = 40°, AOD =60°

Объяснение:

1)

Нехай кут COA - x, тоді AOD - x+12.

Складемо рівняння

x+x+12 =100°

x=44° - COA

AOD = 44°+12=56°

2)

Нехай COA 2x, AOD 3x.

2x+3x=100°

x=20°

COA = 2×20=40°

AOD = 3×20=60°