7 Промінь ОА проходить між сторонами кута Вос, що дорів- нює 80°. Знайдіть кути АОС і АОВ, якщо:

1) кут АОС на 30° більший за кут АОВ; не 2) градусні міри кутів AOC i AOB відносяться як

Ответы на вопрос

Отвечает Оганян Михаил.

Ответ:

55°     25°

Объяснение:

Нехай ∠АОС=х°, тоді ∠АОВ=х-30°.

х+х-30=80

2х=110

х=55

∠АОС=55°,  ∠АОВ=55-30=25°