Один із суміжних кутів на 26° менший від другого. Знайдіть більший із цих суміжних

кутів.відповіді 93, 87, 77, 103​

Ответы на вопрос

Отвечает Владимирова Ксюня.

77, 103

якщо суміжні 180° то це правельно)


Отвечает Гусев Артем.

Ответ:

103°

Объяснение:

Сума суміжних кутів дорівнює 180°

Нехай градусна міра більшого кута буде х, тоді меншого (х-26).

Складаємо рівняння.

х+х-26=180

2х=180+26

2х=206

х=206/2

х=103° градусна міра більшого кута