Розгорнутий кут поділений на 4 частини пропорційно числа 2,4,5,7. Знайдіть ці кути і який кут

потрібно?​

Ответы на вопрос

Отвечает Сафронов Тёма.

Відповідь:

Розгорнутий кут поділений пропорційно

2:4:5:7 як

20°:40°:50°:70°

Пояснення:

Градусна міра розгорнутого кута дорівнює 180°

Нехай градусна міра першого кута буде 2х°, тоді другого кута 4х°, третього кута 5х°, та четвертого кута 7х°.

Складаємо рівняння

2х+4х+5х+7х=180°

18х=180

х=180:18

х=10 одна частина коефіцієнта.

2*10=20° градусна міра першого кута.

4*10=40° градусна міра другого кута.

5*10=50° градусна міра третього кута.

7*10=70° градусна міра четвертого кута.

Відповідь: розгорнутий кут поділений пропорційно 2:4:5:7 як 20°:40°:50°70°

Або інший спосіб

2+4+5+7=18 коефіцієнт.

180°:18=10 одна частина коефіцієнта.

2*10=20°

4*10=40°

5*10=50°

7*10=70°

<АОВ розгорнутый кут.