A). Одна зі сторін паралелограма на 1,2 м більша за іншу Знайдіть ці сторони. ЯКЩО параметр

паралелограма дорівнює 18,8 м.​

Ответы на вопрос

Отвечает Жумабек Толеген.
У паралелограма сторони попарно рівні.
Дано:
P=18,8 м
Нехай х - коефіцієнт пропорційності. Маємо рівняння:
х+х+х+1,2+х+1,2=18,8
4х+2,4=18,8
4х=16,4
х=4,1, тоже дві протилежні сторони дорівнюють 4,1 м, а інші дві протилежні сторони дорівнюють 4,1+1,2=5,3 м