Точки А В і С лежать на одній прямій, АВ=15 см відрізок АС у 4 рази більший за відрізок АС.Знайдіть

відрізок АС СРОЧНО

Ответы на вопрос

Отвечает Схождение Развал.

Ответ:

AC=AB*4

AC=60см

BC=AC-AB

BC=60-15=45